jaka nazwa strony internetowe

Just Like Applebee za żeberka – ale w domu!

Co takiego jest w restauracji Applebee jest?

Zapytaj kogokolwiek, aby wymienić swoje ulubione restauracji casual dining i można założyć, że Applebees będzie tam blisko do góry wzdłuż z najwyższej Outback Steakhouse lub Olive Garden. Applebee w Grill po prostu wydaje się, że to palec na pulsie amerykańskiej restauracji.

Żeberka są najpopularniejszą pozycją w menu Applebee i są bardzo łatwe do wykonania w domu. Sos BBQ jest zaskakująco prosta i ma tylko 6 składników. Nie wiem, czy sprzedają sos barbecue do butelki w restauracji lub w internecie (Jeśli ktoś wie, proszę dać mi znać.).

Applebees gotuje swoje żebra. Jest to metoda gotowania zaprojektowany, aby być szybkie i proste – ważne w restauracji, gdzie masz nastolatków załogi grill i służyć setki obiadów za noc. Nie masz żadnego z tych problemów (o ile wiem, w każdym razie). Tak więc można użyć dowolnego lepszą metodę gotowania, które lubisz.

Magia jest w sosie na Applebees. Umieścić go z powrotem tam, gdzie należy – w mięsie.

Applebees ‚Baby Back Żeberka

Zwykle zrobić 2 partie sosu. Jeden za polewanie i jeden dla zanurzenie przy stole.

Składniki

3 regały Baby Back żeberka wieprzowe, każdy stojak połowę (około jednego funta każdy) 1 szklanka Ketchup Al filiżankę octu 3 łyżki Ciemno brązowy cukier 3 łyżki sosu Worcestershire 1 łyżeczka ciekłego dymu łyżeczki soli

Kierunki

Włóż żeberka w garnku z wodą w celu pokrycia. Doprowadzić do wrzenia, zmniejszyć ogień, przykryć i gotować przez 1 godzinę lub do czasu mięso staje się delikatne widłowego. Wymieszać pozostałe składniki w rondelku. Doprowadzić do wrzenia, zmniejszyć ogień i gotować bez przykrycia, często mieszając, przez 30 minut lub do czasu lekko thickened.Preheat patelni broiler.Line brojlerów z folią w celu łatwego czyszczenia.
Artykuł dzięki: