czym jest serwisowanie stron

czym jest serwisowanie stron

„Komfort buty” może być przyczyną Knee, problemy ze stopami

„Och, au, ow!” Są to dźwięki, które tych, którzy cierpią na bóle stóp nieustannie wypowiem jak próbują wyruszyć w podróż po prostu chodzenie do sklepu na rogu, w banku lub zbierając swoje dzieci ze szkoły. Bez względu na to, co zrobili, wstając Wygląda na to sport ekstremalny w tych dniach.

Czy kiedykolwiek myślałeś o komfort butów? Mimo chorób stóp i eksperci zdrowia zostały wzywając osób cierpiących na problemy ze stopami, aby zakupić parę tych rodzajów obuwia, nowe badanie sugeruje, że małe komfortowe buty są niezdrowe dla czegokolwiek powyżej kostki.

Po pierwsze, co dokładnie jest uważany but komfort? Na ogół stosuje się do butów, które zapewniają dużo komfortu pod stopą i zapewnia funkcję wspomagającą dla łuków. Jak późno, nie było szeroki wybór komfortowych butów wchodzących na rynek. Być może jest to reakcja na 72 procent Amerykanów, którzy będą cierpieć z powodu bólu stopy przynajmniej raz w życiu – ponad jedna czwarta kraju już odczuwa ból stóp.

Co o badaniu? Badanie zostało przeprowadzone z osobami, którzy zostali z rozpoznaniem choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego i badania wykazały, że chodzenie w butach i komfort chodaków umieścić znaczną ilość ciśnienia i napięcia na tych uczestników badania w porównaniu do chodzenia w sandałach lub nawet boso.

W związku z tym dokonuje zakupu specjalistycznego obuwia uznana strata pieniędzy? Pacjenci żyjący z cukrzycą i noszenie buta komfort może zrobić więcej szkody niż pożytku, jak tego rodzaju obuwia spowodować chwilowy ból i sprawia, że ??chodzenie niezdrowy przedsięwzięcia.

Niektóre z najbardziej popularnych marek obuwia są komfortu Birkenstock, Dansko i Ecco, które pochodzą z ogromnych ceną. Naukowcy zauważyli, że wysoki koszt nie musi równać się jakością.
Artykuł dzięki: