grafika komputerowa jak zaczac

grafika komputerowa jak zaczac

Jak długo trwa piersi kurczaka wziąć się do gotowania

Jest to częste pytanie I zazwyczaj na jednym z moich stron internetowych o receptury kurczaka. I zazwyczaj Poproszę ich z powrotem „.. co zamierzasz zrobić z tymi piersi kurczaka? Jest tak wiele rzeczy można zrobić z piersi kurczaka i nie można po prostu traktować je jednakowo.

Czas gotowania „Pieczony kurczak piersi” na przykład, jest inna niż jeśli masz zamiar zrobić „Lemon Chicken Saute”. Jeśli chodzi o składniki, temperatura użyć i jak długo masz zamiar gotować tak naprawdę zależy od tego, co masz zamiar zrobić z nim.

Oto jeden krótki przykład recepty z piersi kurczaka, to się nazywa „Mozzarella Chicken”:

Składniki:

1 funta kotlety z piersi kurczaka bez kości

1 jajko, bici

Aromatyzowane bułki tartej

1 łyżka. Oliwa z oliwek

1 łyżka. margaryna

3/4 c. bulion z kurczaka

1/4 c. woda

3 łyżki. sok cytrynowy

4.8 oz. ser mozzarella, rozdrobnione

Kierunek

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni przed użyciem. Zanurzyć kotlety z piersi kurczaka w jajku i płaszcz z bułka tarta. oliwa z oliwek Ciepło i margaryny w patelni; brązowy kurczaka. Umieść kurczaka w 9 x 13 cali danie. Połącz rosół, wodę i sok z cytryny. Wlać mieszaninę na kurczaka. Obficie posypać serem na kurczaka. Piec przez 15-20 minut, aż ser się roztopi. Służy do 4.

Widać na powyższym przykładzie, piersi z kurczaka pieczone przez 15 – 20 minut, a jeśli zrobisz „Chicken Elizabeth” masz zamiar trzeba piec przez około 45 minut. Tak jak inne piersi kurczaka recepty trzeba gotowane inaczej w perspektywie jak długo kurczaka [http://chickenrecipes.cyber-store.biz] piersi podjąć, aby gotować.

To jest. Z czasem będę dodawać więcej artykuł na temat jak długo pierś kurczaka wziąć do gotowania i wiele innych ogólnych pytań dotyczących receptur kurczaka.

Artykuł dzięki: